R. Şanal kimdir?

Kuantum Düşünce Tekniği’nin ilk kurucusu ve uygulayıcısı olan R. Şanal Günseli, 1952 yılında Sakarya’da dünyaya geldi. Spritüel uygulamalar, hipnoz ve insanın gerçek özgürlüğü ve sınırsızlığı üzerine “Zihin Teknolojisi” oluşturma alanında çalışmalar yaptı.

Almış olduğu spiritüel eğitim ve çalışmaların yanı sıra tiyatro ve müziğe olan ilgisi nedeniyle İstanbul Devlet Konservatuarı’nda öğrenim gördü. Tüm bu çalışma ve eğitimler; ortak bilinç işleyişinin insanı nasıl derinden etkilediğini anlamasını ve kuantum fiziği ile doğrudan ilişkisi olduğunu fark etmesini sağladı.

Reenkarnasyon, Ekminezi ve Önceki Yaşamlar en çok ilgisini çeken konuların başında gelir. Kişinin şimdiki hayatını etkileyen kalıpların ve çekirdek inançların kişinin yaşamı için ne denli etkili ve etkin olduğunun farkına vararak, çalışmalarına bu yönde ivme kazandırdı.

İstanbul, Ankara, Mersin, İzmir başta olmak üzere Türkiye genelinde Kuantum Düşünce Tekniği eğitim seminerleri vermeye, bilinçaltı düzeyde kuantum boyutunda çalışmalar yapmaya devam ediyor.

R. Şanal Kitapları

R. Şanal tarafından kaleme alınan, Kuantum Düşünce ile ilgili kitap ve e-kitaplar.

R. Şanal Videoları

R. Şanal'ın konuk olduğu söyleşiler ve televizyon programlarından videolar.