R. Şanal ile Kuantum Düşünce Tekniği

Kuantum Fiziğine göre evrendeki her şey tek bir dinamikle birleşir. İnsan ve evren birdir ve aynı dinamiklerle bir arada tutulur.

En mutlu insanlar, almayı düşünmeden verenlerdir.
— R. Şanal Günseli

Kuantum Düşünce Tekniği nedir?

İnsan ve evren birdir ve aynı dinamiklerle bir arada tutulur. Madde birikmiş enerjidir. Kuantum Düşünce, insanlığın ortak bilinç alanının dinamiğini temsil eder. Bütün evreni tekâmül ettiren enerjiyle işbirliğine girildiğinde insan ``kişi`` olmanın sınırlı olanaklarını aşar, bütünün gücüne ulaşır.

Kuantum Düşünce Sistemi Uygulamaları

Uzaktan gerçekleştirilen kuantum düşünce sistemi uygulamalarıyla, sağlıktan zenginliğe, cinsellikten kariyere kuantum boyutunda iyileşin.

Bolluk, Bereket ve Zenginlik

Bu çalışma ile bilinçaltının bereket ve bollukla ilgili negatif kayıtlarını değiştirebileceksiniz.

İlişkiler

Bu sistem çalışmasıyla ilişkilerin gerisinde sevgiye, aşka, cinselliğe ya da kendinize bilinçaltı düzeyde verdiğiniz negatif anlamlar üzerinde kuantum boyutunda iyileşme çalışması yapılmaktadır.

Gençleşme ve Botoks

Bu uygulamada kişinin yaşlanma ile ilgili negatif inançları değiştirilir. Bu değişim, kişinin beyninin kuantum boyutunda gerçekleşir. Beyne verilen pozitif emirlerle beden, hemen bu değişime ayak uydurur.

Sağlık

Hastalıklarınıza uzaktan kuantum çalışmasıyla ne gibi çözümler bulabileceğinizi hiç düşünmüş müydünüz?

Cinsellik

Sertleşme, erken boşalma, soğukluk, vajinismus ve diğerleri… Uzaktan yapılan kuantum iyileşme çalışmasını deneyin, sonucunu görün.

İş ve Kariyer

Bu sistem çalışmasıyla bilinçaltı düzeyde kendimize, yeteneklerimize, hayatımıza, işimize verdiğimiz anlamlar ile ilgili bilinçaltı düzeyde kuantum boyutunda iyileşme çalışması yapılmaktadır.

Online Kuantum Düşünce Sistemi Eğitimleri

R. Şanal'ın anlatımıyla, online Kuantum Düşünce Tekniği eğitim programları

Uygulayıcılık Eğitim Programı

R. Şanal'ın anlatımıyla gerçekleşen online eğitim programına katılarak, Kuantum Düşünce Tekniği ile hem çözümsüz görünen problemleri çözmeyi hem de tüm hayatınızda pozitif değişimler sağlayan üst bilince ulaşmayı öğrenin.

Liderlik Eğitim Programı

Kuantum Düşünce Tekniği'nin öncüsü R. Şanal tarafından oluşturulan “Kuantum Liderlik” eğitim programına katılarak, R. Şanal'ın 30 yıla aşkın deneyiminden faydalanarak liderlik yetkinliğinizi güçlendirin.

Çocuklar İçin Felsefe Programı

R. Şanal tarafından hazırlanan bu programla çocuğunuzun hayata bakışını, yaratıcılığını ve hayal gücünü geliştirerek özgür, sorgulayıcı ve araştırıcı düşünmelerine, böylece geleceğe güçlü adımlar atmalarına katkı sağlayın.

Makaleler